O firmie

Galposter jest obecny na polskim rynku od 1997 roku, działa w obszarze outsourcingu procesów rebrandingowych, zmiany identyfikacji wizualnej oraz reklamy zewnętrznej.

O nas

Galposter jest obecny na polskim rynku od 1997 roku. W tym czasie spółka stała się jednym z największych dostawców usług w obszarze outsourcingu procesów rebrandingowych oraz zmiany identyfikacji wizualnej. Zrealizowaliśmy setki złożonych kampanii i mniej skomplikowanych zleceń w Polsce i zagranicą.

Czytaj więcej

Grupa OEX

OEX powstał w wyniku połączenia Grupy kapitałowej ArchiDoc (ArchiDoc i Call One) ze spółkami należącymi do Funduszu Neo Investments (Cursor, Galposter, Voice Contact Center). Grupa OEX obsługuje ponad 500 klientów, a zespół pracowników i współpracowników liczy ponad 10 tysięcy osób.

Czytaj więcej

Własne centrum produkcyjne

Galposter posiada własne centrum produkcyjne w Myślenicach, koło Krakowa. Obiekt wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy, który umożliwia równoczesną realizację wielu projektów z zakresu oznakowania reklamowego. Firma dysponuje zarówno odpowiednim zapleczem w zakresie produkcji materiałów poligraficznych  jak i wszelkiego rodzaju przestrzennych konstrukcji reklamowych.

Czytaj więcej

Kluczowe osoby

Nasz zespół zbudowaliśmy w oparciu o doświadczenie poparte wieloma realizacjami w branży reklamowej oraz dobór specjalistów, którzy uzupełniają się wzajemnie. Galposter tworzą ludzie, którzy uczestniczyli w projektach zmiany identyfikacji wizualnej największych firm działających na polskim rynku. Za ich kompetencjami stoją liczne projekty w zakresie realizacji procesów rebrandingowych czy systemów informacji kierunkowej.

Czytaj więcej

Aktualności

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej sekcji aktualności, w której znajdą się komentarze eksperckie, informacje o zrealizowanych przez nas projektach, wygranych przetargach, zmianach kadrowych czy nowościach z rynku.

Czytaj więcej

Referencje

Usługi Galposter dedykowane są dla przedsiębiorstw posiadających rozbudowaną i zróżnicowaną sieć punktów i przedstawicielstw. Spółka zrealizowała projekty dla m.in. dla: Ergo Hestia, Arcelor Mittal, AXA Polska, PKN Orlen, PZU, Auchan Polska, TUiR Warta, Ruch, Kredyt Bank, Nordea Bank , PKO Bank Polski, Open Finance, Mercedes, Suzuki, Bank Pocztowy, AXA oraz Aviva.

Czytaj więcej

Fakty i liczby

Galposter ma największe na polskim rynku doświadczenie w realizacji flotowych projektów rebrandingowych. Zrealizowaliśmy setki złożonych kampanii i mniej skomplikowanych zleceń w Polsce i zagranicą.

Czytaj więcej

Oferty pracy

Zawsze jesteśmy otwarci na najlepszych specjalistów z branży, którzy z entuzjazmem i innowacyjnością podchodzą do realizowanych zadań. Chcemy pracować z ludźmi nietuzinkowymi, którzy przewidują potrzeby klientów, lubią być o trzy kroki przed ofertą konkurencji, dla których nie na rzeczy niemożliwych. Jeśli uważasz się właśnie za taką osobę, posiadasz doświadczenie oraz chcesz pracować w zespole ludzi kreatywnych i pełnych pasji zgłoś się do nas! Nie pozostaniemy obojętni!

Czytaj więcej
pusty piksel